HAKKIMIZDA

OKMENT GLOBAL MARKETING

ŞIRKET PROFILI

OKMENT Global Trading, Makineler, Anahtar Teslimi Entegre tesisler İş Makineleri, Ambalaj Ürünleri, Paketleme Makineleri, Gıda ürünleri, Hammadeler, Otel Ekipmanları, Tekstil, Elektirik Malzemeleri gibi setörler’deki ürünlerinin İthalatı, İhracati, ve yurtdışına pazarlamasının faaliyetlerini gerçekleştirmek için hizmet veren bir şirketidir, Şirket öncelikleri, Hedefleri ve edinmeyi hedeflediği uzmanlıklar ile sektörü analiz ederek doğru bir konumlama ile özellikle belirlediği bu branşlarda müşterilerine ürün tedarik etmek ve lojistik desteğini vermektir.

OKMENT Global Trading, Özellikle gelişen pazarlarda yenilikçi yöntemleri ve teknolojiyi kullanarak daha hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi hedefler, Aynı Zamanda Türkiye de üretim yapan fakat ürünlerini pazarlama ve tanıtım eksikliği, yeterlilik, potansiyel müşterilerinden haberdar olamama ve iletişim kuramama gibi nedenler ile ürünlerini ihraç edemeyen firmalara çözüm üretmek için kurulmuş bir firmadır, 
Ayrıca Şirketimizin en önemli hedeflerinden biri Ortadoğu ve Afrika ülkelerin ekonomisi ile Türkiye Ekonomisi arasındaki gelişiminde katkı sağlamaktır.

Danışmanlık hizmetleri

Şirket ve fabrikalarla işbirliği içinde tüm üretim hatlarını, entegre anahtar teslimi projeleri ve otomatik montaj hatlarını inceleyip uyguluyor, kuruyor ve sunuyoruz, bu hatların Türkiye'den dünyanın herhangi bir yerine kadar her türlü mal ve malzemeye genel nakliye hizmetleri sunar.

Yenilikçi çözümler, mükemmel ürün yelpazesi ve tüm müşterilerimize özel teknik destek vermeyi taahhüt ediyoruz.

Okment Global Tradıng, dikkatle seçilmiş bir distribütörün Türkiye ve Avrupa üreticileri için yeni piyasaların geliştirilmesinde oynayabileceği kilit rolü tanır. Bu şirketler, hedef pazarlarına etkin bir şekilde nüfuz etmelerini sağlamak için yerel çevreye ilişkin bilgi veya bilgiye sahip olmayabilir.

Bu nedenle, Tüm tedarikçilerimiz ile yakın çalışma ilişkileri geliştirdik ve hizmetlerimizin işlerine değer kattığını ve müşterilerimize doğru fiyatta geniş bir optimum kaliteli ürün serisi sağladığından emin olduk.

Kendimizi, aynı çevre kalitesi, güvenlik, teknik yeteneği ve pazara duyulan ilhamıyla üreticinin bir uzantısı olarak görüyoruz, bununla birlikte yerel çevrede esneklik sunuyoruz. Avrupa ve yurtdışından yüksek kaliteli ürünler üreten ve bu şirketler ile yakın bir stratejik ilişki geliştirerek, Ortadoğu, körfez ve afrika müşterilerimiz için birinci sınıf bir ürün yelpazesi ve tedarik hizmeti sağlayabilmeyi sağlamak için özenle seçilmiş firmalar seçtik.

TOP
HIZLI TEKLİF
close slider