138970759996009368
timthumbfolyo film ambalaj138970759996009368

Aç-kapa Antifok

Kategoriler:

Ürün Açıklaması

Koruyucu özellikleri açısından ambalajın koruma görevini yönlendirebilmek için ambalajlanan ürünü olumsuz etkileyen faktörlerin belirlenmesinde de yarar vardır. Bu etmenlerin önem düzeyleri ürün çeşidine ve özelliklerine göre değişmektedir. Gıdalar, özelliklerine göre nem, oksijen, karbondioksit, ışık, aroma, koku gibi etmenlerin bir yada birkaçına karşı duyarlılık göstermektedir. Bu bağlamda ambalaj seçiminin olabildiğince doğru yönlendirilmesi için sisteme etki eden tüm faktörlerin çok iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

Filmlere uygulanan AntiFog uygulaması sayesinde paket içindeki buharlaşmadan ve nemden dolayı ürünün görülemez olmasını engellemektedir. Özellikle şeffaf ambalajlarda ürünün buhar ve nemden görünemez olması tüketicide ürünün bozulmuş olduğu algısını yarattığı için, bu tür ürünler için hazırlanan filmlere mutlaka AntiFog uygulamasının yapılmasını öneriyoruz.

ISIL İŞLEM FİLMLER  ürün servis öncesi ısıtılması, nihai pişirilmesi, mikro dalgada çözülmesi, pasterizasyonu, vs. nedenlerden dolayı ısıya dayanıklı yapılardır.

 

Ön pişmiş ve proje noktasında nihai pişirilmesi gereken veya evlere sıcak servis amaçlı olarak yaygın kullanım alanına sahiptir. +200 C kadar fırın uygulamalarına uygundur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Aç-kapa Antifok” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP
HIZLI TEKLİF